Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.11.2018 16:46
Civilization 6 na Nintendo Switch bez sieciowego multiplayera
710V

Civilization 6 na Nintendo Switch bez sieciowego multiplayera

Nie mam dobrych informacji dla graczy wyczekujących na przenośną wersję Civilization 6. Twórcy zdecydowali się wyciąć z gry jedną z najważniejszych funkcji i produkcja nie zapewni trybu sieciowego.

Civilization 6 zawędruje 16 listopada na Nintendo Switch. Gra w wersji na komputery osobiste w swoim czasie zebrała mnóstwo pochwał i strategia może pochwalić się średnią ocen na poziomie 88%.

Civilization 6 wygląda pięknie na Switch. Pierwszy gameplay!

Nie mam jednak dobrych wieści dla graczy, którzy czekali na pełną wersję Civilization 6 na Nintendo Switch. Tytuł można już zamawiać w eShopie i właśnie na karcie produktu jeden z fanów dostrzegł niepokojącą wiadomość.

Civilization 6 na Nintendo Switch oferuje wyłącznie rozgrywkę dla pojedynczego gracza i „lokalny tryb bezprzewodowy”. Deweloperzy nie zaimplementowali do tytułu pełnoprawnego multiplayera, dzięki któremu moglibyśmy się zmierzyć z innymi fanami gatunku z całego świata.

Brytyjski Eurogamer skontaktował się z 2K i wydawca potwierdził brak zmagań online. Jest to naprawdę zaskakująca wiadomość, ponieważ akurat tryb sieciowy mógłby sprawdzić się w realiach konsoli Nintendo, jednak jak widać autorzy nie zdecydowali się na przeniesienie pełnej zawartości... Szkoda.

W Sieci nie brakuje narzekań graczy, którzy w tej sytuacji muszą dokładnie przemyśleć zakup Civilization 6, ponieważ sieciowy tryb w wersji PC cały czas zbiera pozytywne opinie.

Civilization 6 ns

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2018-11-02-civilization-6-on-switch-will-not-have-online-multiplayer

Tagi: 2K Games Firaxis Games Sid Meier's Civilization VI

Nie przegap