Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.11.2018 14:59
MediEvil Remake vs. MediEvil. Porównanie kilku scen
1646V

MediEvil Remake vs. MediEvil. Porównanie kilku scen

Sony pracuje nad przywróceniem do łask kolejnej marki. MediEvil powróci w przyszłym roku, ale już teraz możemy spojrzeć na ciekawe porównanie pokazujące różnice względem oryginału. Twórcy znacząco upiększają przygodę.

MediEvil Remake został oficjalnie zaprezentowany w tym tygodniu. Sony pokazało kilka fragmentów rozgrywki i choć nawet Japończycy pozwolili spojrzeć na małe porównanie, to jednak dopiero teraz zostało to odpowiednio przedstawione.

MediEvil na PlayStation 4 to pełny Remake

Na poniższym materiale zobaczycie konkretne zestawienie różnych scen, z odpowiednią prezentacją (obok siebie), a dodatkowo autor zadbał o kilka nowych fragmentów. Jak to wygląda? Bardzo dobrze. W Sieci pojawiły się głosy, według których odpicowany MediEvil wygląda gorzej od powracającego Spyro, jednak mam wrażenie, że i tak nie możemy specjalnie narzekać.

Aktualnie nie znamy planów Sony dotyczących tego IP – korporacja nie potwierdziła, czy w przyszłości możemy liczyć na odpicowanie kolejnych gier lub przygotowywać się na pełnoprawną kontynuację. Pewnie wiele w tym wypadku zależy od osiągów MediEvil Remake.

Tytuł trafi na PlayStation 4 w 2019 roku i wykorzysta moc PlayStation 4 Pro (rozdzielczość 4K).

Tagi: MediEvil Remastered Other Ocean Interactive porównanie Sony Computer Entertainment