Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.11.2018 16:50
Sony zachęca do rozgrywki na PlayStation 4 w świetnej reklamie
2775V

Sony zachęca do rozgrywki na PlayStation 4 w świetnej reklamie

Na PlayStation 4 w ostatnich tygodniach zadebiutowało kilka mocnych produkcji, więc Sony przedstawia tytuły na nowej reklamie. Materiał zachęca do przebudzenia i rozgrywki na japońskiej konsoli.

Wczoraj poznaliśmy pełną ofertę PlayStation Plus na listopad. Sony ponownie zaoferowało dobre tytuły na PlayStation 4 – w sumie firma potwierdziła przeciek z początku października, gdy na stronie PlayStation pojawiła się grafika promująca produkcje.

PlayStation Plus listopad ze świetną ofertą. Pełna lista gier

„Journey Ahead” to kawał dobrze zrealizowanej reklamy, która zachęca do rozgrywki na PlayStation 4. Standardowo firma chwali się już wydanymi tytułami – między innymi Spider-Man oraz Call of Duty: Black Ops 4 (ekskluzywna zawartość) – oraz nie zapomniano o dopiero nadciągających smakołykach.

Days Gone jest kolejnym, dużym tytułem szykowanym przez Sony – gra Sony Bend zadebiutuje na rynku 26 kwietnia i z przygodą zapoznają się wyłącznie posiadacze konsol japońskiej korporacji.

Można jedynie żałować, że spot kończy się po 30 sekundach, bo chętnie zobaczyłbym małe nawiązanie do The Last of Us Part 2, Ghost of Tsushima, czy też oczywiście Death Stranding... Niestety, akurat trzy wymienione pozycje wciąż nie posiadają ostatecznych dat premier, więc korporacja aktualnie nie skupia się na promowaniu przygód.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Days Gone playstation 4 reklama sony Sony Bend Sony Computer Entertainment spot

Nie przegap