Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.11.2018 14:26
Super Smash Bros. Ultimate Direct. Oglądajcie z nami wydarzenie Nintendo
703V

Super Smash Bros. Ultimate Direct. Oglądajcie z nami wydarzenie Nintendo

Najwyższy czas na sporo Smasha? Nintendo zaprasza wszystkich posiadaczy Nintendo Switchów na wydarzenie, podczas którego poznamy mnóstwo nowych informacji o grze. Po show otrzymamy również okazję spojrzenia na inne tytuły przygotowane dla japońskiej konsoli.

7 grudnia odbędzie się premiera Super Smash Bros. Ultimate. Tytuł zapowiada się na kapitalną bijatykę, ponieważ Nintendo zadbało o ogromny zestaw zawodników, liczne tryby oraz dorzuciło do pakietu wiele aren.

Diablo 3 na Nintendo Switch może otrzymać własne amiibo. Informacja z kodu produkcji

Już teraz poznaliśmy ponad 70 postaci z Super Smash Bros. Ultimate, a możecie mieć pewność, że to nie koniec. O godzinie 15:00 rozpocznie się 40-minutowa prezentacja, która przedstawi kolejnych wojaków, tryby i miejscówki.

Nintendo tworzy kolosa, który musi zostać odpowiednio zaprezentowany, więc wszyscy posiadacze Nintendo Switchów powinni zobaczyć dzisiejszy Direct – Japończycy zapowiadają mnóstwo treści, więc na pewno nie będziemy się nudzić.

Po zakończeniu Nintendo Direct otrzymamy możliwość spojrzenia na między innymi Pokémon: Let's Go, Pikachu! - firma pokaże ostatnie premiery oraz nadciągające pozycje na Nintendo Switcha.

Według najświeższych plotek po Nintendo Direct odbędzie się prezentacja Nintendo 64 Mini.

Tagi: Nintendo nintendo direct nintendo switch Super Smash Bros. Ultimate

Nie przegap