Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.11.2018 21:50
SoulCalibur 6 bez przerośniętych penisów. Japończycy będą banować „niewłaściwe” postacie
1097V

SoulCalibur 6 bez przerośniętych penisów. Japończycy będą banować „niewłaściwe” postacie

Project Soul przygotowało rozbudowany edytor postaci do SoulCalibur 6, dzięki któremu gracze mogą wcielić się w między innymi Płotkę. Fani produkcji wykorzystują system do stworzenia najróżniejszych bohaterów i część modeli została źle odebrana przez deweloperów.

SoulCalibur 6 ponownie pozwala spojrzeć graczom na kusy strój Ivy, jednak nie oznacza to, że Japończycy zamierzają tolerować zachowanie niektórych sympatyków gry. Firma wydała krótki komunikat dotyczący projektów postaci tworzonych w edytorze.

SoulCalibur 6. 2B z NieR: Automata na świetnych screenach

Na japońskiej stronie SoulCalibur 6 pojawiło się ostrzeżenie – twórcy zapowiadają, że tworzenie „niewłaściwych” niestandardowych postaci jest niedopuszczalne i może skutkować złapaniem bana na rozgrywkę sieciową.

Nie powinno to raczej nikogo dziwić, bo choć stworzenie przykładowo Bowsette, Ciri, czy też Dantego nie jest dla nikogo specjalnym problemem, to niektórzy sympatycy gry korzystają z edytora w dość nietypowy sposób.

Deweloperzy nie zamierzają dopuszczać „niewłaściwych” wojowników do gry, więc pewnie w niedalekiej przyszłości z tytułu znikną wszystkie przerośnięte penisy... Prezentację dobrych i złych przebrań zobaczycie poniżej.

Tagi: Bandai Namco Project Soul Soulcalibur VI

Nie przegap