Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.10.2018 22:30
Tetris Effect na długiej rozgrywce. Gameplay pokazuje wszystkie tryby
474V

Tetris Effect na długiej rozgrywce. Gameplay pokazuje wszystkie tryby

Jeszcze przed startem E3 2018 otrzymaliśmy zapowiedź Tetris Effect. Tytuł zmierza na PlayStation 4 i dzisiaj możemy spojrzeć na długi gameplay prezentujący wszystkie przygotowane przez deweloperów tryby.

Tetris Effect trafi do pierwszych graczy w pełnej wersji 9 listopada, jednak deweloperzy zaprezentują wersję demonstracyjną, którą pobierzemy w najbliższy czwartek. Będzie to dobry sposób na sprawdzenie, czy warto zainwestować pieniądze w ten tytuł.

Tetris Effect dostanie demo

Jeśli każdego dnia gracie w Tetris i odliczacie już dni do premiery najnowszej gry Enhance Games, to siadajcie wygodnie i oglądajcie. Przed Wami niemal godzina układania klocków, ciekawych animacji i... Układania klocków.

Trudno w tym miejscu mówić o wielkiej rewolucji. Produkcja ma trafić do wiernych miłośników uniwersum, którzy po prostu od dawna czekali na premierę odświeżonej propozycji. Enhance Games postanowiło zaoferować efektowne obrazy, które mają wpływać na nasze wrażenia, ale nie możemy w tym wypadku oczekiwać jakiegokolwiek przełomu.

Zamierzacie grać w Tetris Effect? Pozycja od premiery będzie zawierać tryb dla gogli PlayStation VR, który podobno oferuje sporo frajdy.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Enhance Games gameplay Tetris Effect

Nie przegap