SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.10.2018 09:48
Hity z Dreamcasta trafią na Nintendo Switch. SEGA może ulepszać gry
1709V

Hity z Dreamcasta trafią na Nintendo Switch. SEGA może ulepszać gry

SEGA szeroko uśmiecha się do Nintendo. Firma zamierza przenieść swoje najlepsze tytuły z Dreamcasta na Nintendo Switch i Japończycy mogą w tym wypadku zaoferować coś więcej niż zwykłe porty.

Dreamcast pozwolił graczom zagrać w wiele mocnych produkcji, które już wkrótce powinny zasilić katalog Nintendo Switch. SEGA wspomniała o wielkich planach przenoszenia tytułów na konsolę Nintendo.

Wargroove opóźnione na 2019 rok

Nintendo Switch osiągnął bardzo dobry rezultat na całym świecie, więc twórcy chętnie przenoszą swoje gry na platformę Nintendo. SEGA posiada ogromny katalog świetnych gier z Dreamcasta, które trafią na Nintendo Switch.

SEGA ma dwie opcje – firma może zająć się prostą emulacją i zaoferować posiadaczom Nintendo Switchów mnóstwo tytułów lub zająć się przeniesieniem wybranych gier i dopracować przygody oferując nowe treści. Wciąż nie zostały podjęte ostateczne decyzje, jednak aktualnie korporacja przygląda się sytuacji.

Na ostateczne informacje musimy zaczekać, ale fani Dreamcasta mogą szykować się na ponowne spotkanie z ulubionymi klasykami. Biblioteka Nintendo Switcha zostanie wkrótce powiększona o kilka świetnych przygód.

Źródło: https://gamingbolt.com/sega-looking-at-bringing-dreamcast-games-to-switch-they-confirm

Tagi: dreamcast Nintendo nintendo switch Sega