SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 19.10.2018 21:46
Gran Turismo Sport. Do gry trafi zupełnie nowa trasa
2392V

Gran Turismo Sport. Do gry trafi zupełnie nowa trasa

Gran Turismo Sport w następnej aktualizacji otrzyma kolejną trasę. Tym razem będzie to jednak coś zupełnie nowego, nieobecne do tej pory w żadnej odsłonie serii.

Polyphony Digital postanowiło powiązać regionalne finały zawodów FIA GT Championship EMEA z ogłoszeniami nowości w Gran Turismo Sport. Obecni na zawodach gracze mogli zobaczyć to, co przygotował Kaz Yamauchi i spółka.

Gran Turismo Sport jako symulator. Sony podkreśla związek rozgrywki z prawdziwym ściganiem

Dzięki temu, że ludzie z natury mają problem z trzymaniem języka za zębami wiemy, że w następnej aktualizacji, do Gran Turismo Sport pojawi się pierwszy raz w historii serii tor Catalunya Circuit. Na nim odbywają się zawody Formuły 1 w Hiszpanii. Tor pochwalić może się długością 4,655 km.

Będzie to 12 tor z prawdziwego świata, który trafi do Gran Turismo Sport. I bez wątpienia - spore zaskoczenie dla fanów, którzy mimo wszystko czekają na powrót wielkich nieobecnych z poprzednich odsłon, nawet jeśli są to trasy stworzone na potrzeby gry.

Razem z torem powinniśmy dostać kolejnych parę samochodów, nowe zawody do zaliczenia w trybie kampanii, a także kolejne poprawki w grze.

Źródło: https://www.gtplanet.net/catalunya-circuit-coming-to-gran-turismo-sport/

Tagi: Gran Turismo Sport playstation 4 Polyphony Digital Sony Interactive Entertainment