SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 18.10.2018 15:57
Xiaomi Black Shark 2. Zapowiedź i premiera w przyszłym tygodniu
710V

Xiaomi Black Shark 2. Zapowiedź i premiera w przyszłym tygodniu

O Xiaomi Black Shark 2 pisaliśmy już kilkukrotnie. Poznaliśmy specyfikację, a także wygląd urządzenia dzęki przeciekom. Teraz przynosimy wam datę premiery nowego smartfona dla graczy od Xiaomi.

Gamingowe smartfony to - oprócz paru obiektywów - tegoroczny trend w smartfonach. Xiaomi planuje już w przyszłym tygodniu wypuścić drugą wersję smartfona dla graczy - Black Shark 2.

Xiaomi Black Shark 2 na wideo. Wyciek prezentuje smartfona

W chińskiej części Internetu pojawiły się zaproszenia na oficjalną konferencję Xiaomi, którą zaplanowano na 23 października. Wtedy świat ma zobaczyć Xiaomi Black Shark 2, a krótko po tym - smartfon ma trafić do sprzedaży. Mało prawdopodobne by zrobił to od razu na całym świecie, ale Xiaomi ponoć mierzy z Black Sharkiem 2 w globalny debiut.

Xiaomi Black Shark 2 wyposażone ma być w Snapdragona 845, 8 GB pamięci ram oraz 128 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Black Shark 2, podobnie jak poprzednik, zaoferuje 6-calowy wyświetlacz, do którego dołoży baterię o pojemności 4000 mAh.

Największa zmiana zajdzie w designie urządzenia. Pożegnamy agresywne krawędzie i zbędne ozdobniki na rzecz prostszego wykończenia z podświetlanym logotypem na plecach urządzenia.

Źródło: https://www.mysmartprice.com/gear/blackshark-2/

Tagi: xiaomi xiaomi black shark 2