Paweł Musiolik Paweł Musiolik 17.10.2018 16:02
Wreckfest na konsolach opóźnione. Twórcy chcą dopracować grę
520V

Wreckfest na konsolach opóźnione. Twórcy chcą dopracować grę

Wreckfest na PC-tach zadebiutował w połowie czerwca. Konsolowa wersja miała pojawić się w listopadzie. Ale tak się niestety dla fanów rozwalania aut nie stanie.

Wreckfest, który przez lata pozostawania we wczesnym dostępnie nosił tytuł Next Car Game, w czerwcu opuścił wczesny dostęp na PC i trafił do sprzedaży. Recenzenci i gracze docenili projekt ekipy Bugbear, a wydawca zapowiedział jesienną premierę na PS4 i Xboksie One.

Wreckfest z nową aktualizacją. Sporo usprawnień i nowa trasa

Gdy powoli zbliżaliśmy się do listopadowej premiery Wreckfest na PS4 i XBoksie One, wydawca gry - THQ Nordic - ogłosił, że niestety, gra w tym roku do sprzedaży nie trafi. Powodem jest chęć dopracowania produkcji, by ta spełniła oczekiwania graczy i nie odbiegała od PC-towego oryginału.

Wreckfest na konsolach pojawi się, gdy będziemy zadowoleni z jakości portu. Po fantastycznej wersji na PC, poprzeczka dla konsol została podniesiona wyżej. Aktualnie zespół potrzebuje więcej czasu by dopracować rozgrywkę po Sieci, a także płynność rozgrywki. Przepraszamy fanów za to, że muszą czekać na grę. W ramach rekompensaty dołożymy do gry dodatkową zawartość. 

Pozostaje więc czekać.

Źródło: https://thqnordic.com/article/wreckfest-makes-pit-stop-just-hitting-home-stretch

Tagi: Bugbear PlayStation 4 THQ Nordic Wreckfest xbox one