SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.10.2018 13:14
Netflix notuje kapitalne wyniki. Miliony nowych subskrybentów
701V

Netflix notuje kapitalne wyniki. Miliony nowych subskrybentów

Netflix systematycznie wrzuca do biblioteki nowe opowieści, które cieszą się kapitalnym zainteresowaniem, więc firma notuje bardzo dobre rezultaty. W ostatnich miesiącach grono subskrybentów zostało znacząco powiększone.

Netflix przedstawił ostatnie wyniki i firma zanotowała lepszą prognozę dotyczącą nowych widzów w trzecim kwartale – analitycy wyliczyli 5 mln zainteresowanych, a grono subskrybentów zostało powiększone o 7 mln widzów. Warto zaznaczyć, że w samych Stanach Zjednoczonych abonament wykupiło 1,09 mln nowych klientów.

Netflix zaprasza na Pierwsze Mistrzostwa Świata w Masturbacji

Korporacja aktualnie posiada 137 mln abonentów, więc inwestorzy świętują. Cena akcji wzrosła o 12% do 388,49 dolarów, a ogólne przychody ze strumieniowego przesyłania danych osiągnęły lepszy rezultat o 36% - potwierdziły się prognozy Wall Street i osiągi w kwartale na poziomie prawie 4 mld dolarów.

Netflix nie zwalnia i w czwartym kwartale chce przyciągnąć do siebie przynajmniej 7,6 mln klientów, bo w kolejnych miesiącach na platformie zadebiutuje sporo mocnych treści – firma wspomina o między innymi o „ROMA”, czyli najnowszym filmie Alfonso Cuarón.

Dobre wyniki na Netflixie osiągają komedie romantyczne – przynajmniej jeden film z tego gatunku obejrzało już ponad 80 mln kont na całym świecie, a firma pracuje teraz nad kolejnymi romansidłami, które mają cieszyć się równie dobrym zainteresowaniem.

W sumie nie możemy narzekać, ponieważ Netflix w najbliższym czasie zapewni nam sporo ciekawych treści – w ostatnich dniach mogliście zobaczyć między innymi drugi sezon „Big Mouth” oraz „Nawiedzony dom na wzgórzu”, a teraz nadciąga jeszcze „Daredevil 3” i „Castlevania 2”.

Tagi: netflix subskrybcja wyniki