Paweł Musiolik Paweł Musiolik 15.10.2018 20:02
Elite Dangerous. Jeszcze w tym miesiącu czwarty rozdział gry
862V

Elite Dangerous. Jeszcze w tym miesiącu czwarty rozdział gry

Elite Dangerous. Gra która wciąga jak bagno, oferując setki, jeśli nie tysiące godzin latania po kosmosie. Jeszcze w tym miesiącu znacząco się rozrośnie dzięki nowym opcjom w rozgrywce.

Elite Dangerous po debiucie na konsolach skupia się na rozwoju nad którym czuwa Frontier Developements. Co kilka miesięcy pojawiają się nowe rozdziały, które wnoszą sporo nowości do rozgrywki.

Elite Dangerous: Beyond - Chapter Two zadebiutowało

Elite Dangerous Beyond - Chapter Four ma pojawić się już 30 października tego roku w formie bety. Razem z aktualizacją dostaniemy przede wszystkim nową aktywność - skanowanie planet i innych, niezbadanych jeszcze ciał niebieskich. Nowy system będzie rozbudowany i w miarę realny, dając graczom poczucie bycia odkrywcą i eksploratorem kosmosu jednocześnie.

Gracze otrzymają także nowości w systemie górnictwa i wydobywania materiałów. Pojawią się nowe narzędzia wspomagające odkrywanie zasobów i miejsca, w których najlepiej je wydobywać.

W Elite Dangerous pojawią się także szwadrony, które pozwolą na nowe opcje w formowaniu zespołów przez dowodzących im komandorów. Pojawią się także nowe opcje komunikacji, w tym rozbudowany czat klanowy, które pozwolą na wygodniejszą komunikację.

Jak wam podobają się zmiany?

Tagi: elite dangerous frontier developments PC playstation 4 wideo xbox one

Nie przegap