Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.10.2018 16:33
Darkwood trafi na PlayStation 4 i Xbox One. Polska perełka przestraszy kolejnych graczy
1472V

Darkwood trafi na PlayStation 4 i Xbox One. Polska perełka przestraszy kolejnych graczy

Darkwood został ciepło przyjęty przez graczy na komputerach osobistych i Acid Wizard Studio postanowiło wsłuchać się w błagania konsolowców. Horror trafi na PlayStation 4 i Xboksa One.

W sierpniu ubiegłego roku odbyła się premiera małej produkcji od rodzimego Acid Wizard Studio. Gra została ciepło przyjęta przez graczy oraz dziennikarzy – średnia ocen na poziomie 80%. Twórcy bardzo długo nie zapowiadali wersji na konsolę, ale na szczęście horror trafi na kolejne platformy.

Darkwood przeraża wielu graczy. Twórcy chwalą się opiniami

Darkwood zmierza na PlayStation 4 i Xboksa One. Nowe wersje produkcji przygotowuje Crunching Koalas,czyli ekipa, która odpowiada za porty między innymi Beat Cop This War of Mine, Butcher, czy też Regalia: Of Men and Monarchs - Royal Edition.

Aktualnie musimy zaczekać na konkretny zwiastun z datą premiery, jednak miłośnicy przerażających przygód muszą ładować kontrolery. W swoim czasie Darkwood potrafiło oczarować atmosferą.

Poniżej możecie spojrzeć na krótki materiał prezentujący reakcje streamerów – niektóre opinie są oczywiście przesadzone, jednak Darkwood naprawdę potrafi przerazić.

Źródło: https://graczpospolita.pl/znakomity-darkwood-trafi-na-konsole/

Tagi: Acid Wizard Studio Darkwood PlayStation 4 xbox one