Paweł Musiolik Paweł Musiolik 13.10.2018 14:25
For Honor będzie ładniejsze. Ubisoft poprawia grafikę, a za rogiem nowe rozszerzenie
1599V

For Honor będzie ładniejsze. Ubisoft poprawia grafikę, a za rogiem nowe rozszerzenie

Już w przyszłym tygodniu do For Honor trafi nowe rozszerzenie - Marching Fire. Wraz z nim - aktualizacja, która znacząco poprawi grafikę w produkcji Ubisoftu. Mamy nowe materiały.

Marching Fire zapowiedziano w tracie targów E3 2018. Ubisoft pokazał wtedy, że nadal wspiera For Honor, do którego wraz z rozszerzeniem trafi zupełnie nowa frakcja - chińskie Wu Lin. Wraz z tym pojawią się nowe tryby gry, a także poprawiona grafika.

For Honor wraca do łask. Największe zainteresowanie od premiery!

Za Marching Fire będziemy musieli oczywiście zapłacić. Tylko wtedy przyjdzie nam cieszyć się z nowej frakcji w której dostaniemy czterech wojowników:

  • Jiang Jun
  • Shaolin
  • Nuxia
  • Tiandi

Dostaniemy także tryb dla jednego gracza - Arcade, w którym będziemy mogli grać w nieskończoność, zdobywając zasoby do trybu dla wielu graczy.

Równie bogata co dodatek, będzie darmowa aktualizacja For Honor, która doda nam nowy tryb 4x4 PvP - Breach, a także poprawi grafikę. Ubisoft obiecuje znacznie lepszej jakości tekstury, przebudowane od zera oświetlenie oraz nową technologię renderowania nieba i chmur, co ma przełożyć się na bardziej wiarygodne lokacje.

 

Tagi: For Honor pc playstation 4 Ubisoft Ubisoft Montreal xbox one