SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 12.10.2018 12:02
Destiny 2: Porzuceni będzie zawierać dwa poprzednie dodatki. Bungie planuje zmianę
1641V

Destiny 2: Porzuceni będzie zawierać dwa poprzednie dodatki. Bungie planuje zmianę

Bungie postanowiło zmienić zawartość zestawu Destiny 2: Porzuceni. Do tej pory poprzednie dodatki musieliśmy kupić osobno. Od przyszłego tygodnia, wszystko dostaniemy razem z nowym DLC.

Destiny 2: Porzuceni odmieniło niezbyt udane Destiny 2. To, co nie udało się poprzednim dodatkom (Klątwa Ozyrysa, StrategOS), wreszcie osiągnięto Porzuconymi. Nowa zawartość, która angażuje społeczność, lokacje, które przyciągają na dłużej niż pięć minut.

Destiny 2. Nadchodzą zmiany w Gambicie, Sleeper Simulant z nerfem

Do tej pory jeśli ktoś chciał cieszyć się kompletnym zestawem Destiny 2, musiał kupić wpierw Expansion Pass, a później Porzuconych. To nie miało większego sensu i wymuszało na graczach płacenie sporych pieniędzy za niewarte tego dodatki.

Od 16 października ma to się zmienić. Kupując Porzuconych, dostaniemy od razu dwa poprzednie dodatki. Co z osobami, które Ozyrysa i StrategOS-a mają? Dostaną dwie emotki, specjalny emblemat, shader oraz zestaw przedmiotów do wykorzystania przy danych aktywnościach.

Ruch sensowny i - trzeba to powiedzieć wprost - wymagany, by przyciągać nowe osoby do gry, z czym Bungie przed premierą Destiny 2: Porzuceni miało problem.

Tagi: Activision Bungie destiny 2: porzuceni pc playstation 4 xbox one