Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.10.2018 07:00
Naughty Dog ma pracować nad nową produkcją. Twórcy poszukują ważnego aktora
2891V

Naughty Dog ma pracować nad nową produkcją. Twórcy poszukują ważnego aktora

Twórcy serii Uncharted kończą prace nad The Last of Us Part 2, ale zdaniem przecieków deweloperzy rozpoczęli już przygotowanie kolejnego projektu. W Los Angeles ma trwać casting do obsadzenia jednej z głównych ról.

Nadal nie znamy ostatecznej daty premiery The Last of Us Part 2. Tytuł Naughty Dog może okazać się jedną z najważniejszych produkcji dostępnych na PlayStation 4, jednak twórcy mogą już małymi krokami szykować się do kolejnego wyzwania.

The Last of Us 2 w 2019? Informacje z rzekomo oficjalnego kanału PlayStation

Nie jest to oficjalna wiadomość, jednak zdaniem informatora, właśnie w Los Angeles trwa casting do tajemniczej produkcji Naughty Dog. Deweloperzy mają szukać postawnego Afroamerykanina w wieku od 40 do 60 lat z krótkimi lub średniej długości włosami. Mężczyzna ma być silny, jednak niezbyt umięśniony i zdaniem przecieków aktor ma wcielić się w głównego bohatera lub jedną z najważniejszych postaci w grze uznanego studia.

Prace nad The Last of Us Part 2 znajdują się w zaawansowanej fazie, więc biorąc pod uwagę, że aktor ma wcielić się w kluczową postać, możemy przypuszczać, że deweloperzy nie poszukują dodatkowych twarzy do tej przygody.

Czy możemy w tej sytuacji oczekiwać nowej historii Naughty Dog? Autorzy już w przypadku Uncharted: Zaginione Dziedzictwo udowodnili, że potrafią projektować jednocześnie dwie produkcje, więc może szykuje się kolejny spin-off serii Uncharted? Na jakiekolwiek konkrety musimy oczywiście czekać.

Należy zwrócić uwagę na jedno – Naughty Dog to kolejne studio, które ma już małymi krokami szykować się na nową generację. Sony, podobnie jak Microsoft, chce mieć pewność, że posiadacze nowych konsol nie będą się nudzić.

Źródło: https://www.psu.com/news/naughty-dog-casting-for-new-game-offers-lead-role-rumor/

Tagi: casting Naughty Dog playstation 4 playstation 5 plotka sony