SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.10.2018 13:25
Starlink: Battle For Atlas wygląda świetnie. 30 minut rozgrywki z nowej piaskownicy Ubisoftu
933V

Starlink: Battle For Atlas wygląda świetnie. 30 minut rozgrywki z nowej piaskownicy Ubisoftu

Francuska korporacja nadal świętuje dobry start Assassin's Creed: Odyssey, a małymi krokami firma musi szykować się na kolejną premierę. Za 5 dni na półki sklepowe zawita Starlink: Battle For Atlas.

Starlink: Battle For Atlas to nadal spora ciekawostka. Gdy konkurencja odsuwa się od gier z gatunku toys-to-life, Ubisoft stara się wykreować nową markę, która została właśnie zaprezentowana na długim fragmencie rozgrywki.

Starlink: Battle for Atlas. Eksploracja pięknych planet i walka na rozgrywce

Zainteresowani mogą spojrzeć na 30 minut czystej rozgrywki z Starlink: Battle For Atlas. Jest to sam początek opowieści, więc musicie uważać na spoiler, jednak pamiętajcie, że akurat w tym wypadku zobaczycie wyłącznie wstęp do historii.

Należy na pewno wspomnieć, że Starlink: Battle For Atlas oferuje największy, otwarty świat w historii Ubisoftu. Deweloperzy zaproponują graczom ogromne tereny, które śmiałkowie będą zwiedzać podczas najróżniejszych zadań.

Nadal trudno powiedzieć, czy Starlink: Battle For Atlas odniesie sukces, jednak opublikowany fragment wygląda ciekawie – na pewno nie będą narzekać wszyscy kolekcjonerzy, którzy chętnie zbiorą figurki i później „ożywią” je podczas rozgrywki.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Starlink: Battle for Atlas Ubisoft