SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.10.2018 10:30
Red Dead Redemption 2 z aktualizacją 1.01. Pliki na serwerze Sony, znamy trofea
3545V

Red Dead Redemption 2 z aktualizacją 1.01. Pliki na serwerze Sony, znamy trofea

Rockstar to kolejna ekipa, która zdecydowała się ulepszyć swoją produkcje przed samą premierą. Na szczęście w przypadku Red Dead Redemption 2 nie będziemy pobierać ogromnej aktualizacji, a już dzisiaj możemy spojrzeć na trofea.

Red Dead Redemption 2 zadebiutuje na rynku 26 października, jednak w niedalekiej przyszłości pojawią się konkretne opinie dotyczące gry Rockstar. Do Sieci zawędrowały konkretne przecieki sugerujące rozpoczęcie rozgrywki przez pierwszych szczęśliwców.

Red Dead Redemption 2 u chorego fana. Rockstar spełniło marzenie

Przed rozpoczęciem rozgrywki w Red Dead Redemption 2 zostaniecie poproszeni o pobranie aktualizacji. Na serwerach Sony pojawiły się pliki o wadze 3,7GB, a ich szczegóły prezentują się następująco: 

„Zawiera szereg ogólnych usprawnień i poprawek błędów dla optymalnej wydajności”

Standard? Jak wiadomo deweloperzy muszą wysłać plik do tłoczni, który następnie trafia na płytki, później do pudełek i gotowy produkt jest rozsyłany do sklepów na całym świecie, ale w tym czasie deweloperzy nie czekają na premierę, a po prostu starają się dopracować swój produkt. Do premiery zostało jeszcze sporo czasu, więc bardzo możliwe, że plik odrobinę urośnie – w końcu autorzy mogą natrafić na kolejne miejsce, które warto poprawić przed debiutem.

W Sieci pojawiły się również szczegóły pucharków – w tym wypadku ostrzegam przed małymi spoilerami, więc jeśli wolicie przeczytać o niektórych elementach podczas rozgrywki, to nie oglądajcie poniższych screenów. Grafiki zostały specjalnie zmniejszone (kliknij aby powiększyć) - po lewej zobaczycie pucharki do kampanii, a po prawej do multi. 

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two