Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.10.2018 11:29
CS:GO z wielkimi zmianami. Valve rusza ekonomię i dodaje nowe mapy
3323V

CS:GO z wielkimi zmianami. Valve rusza ekonomię i dodaje nowe mapy

Valve przypomniało sobie o Counter-Strike: Global Offensive. Firma wprowadziła sporą aktualizacje, która w znaczący sposób wpłynie na wszystkie pojedynki, ponieważ pierwsze rundy będą miały teraz większe znaczenie.

Społeczność Counter-Strike: Global Offensive często narzeka na wsparcie Valve, które nie dba w odpowiedni sposób o swój sieciowy tytuł. Firma jest znana z bardzo powolnego wprowadzania potrzebnych zmian.

PC Master Race? Zaledwie 1% użytkowników Steam korzysta z rozdzielczości 4K

Valve tym razem pozytywnie zaskoczyło. Firma postanowiła dostosować gospodarkę w rundach początkowych (pistoletówkach) i w konsekwencji teraz przegrana drużyna otrzyma 1900 dolarów i następnie 2400 dolarów (wcześniej 1400 / 1900 dolarów). Zmianę zobaczycie wyłącznie po runach pistoletowych i w meczach Competetive.

Firma postanowiła również zachęcić społeczność do nowych broni – zmiany pojawiły się w CZ75a oraz Tec9, a w SG533 (teraz 2750 dolarów) oraz AUG (teraz 3150 dolarów) zmieniono ceny. Skromne odświeżenie widzimy również w mapach, ponieważ w zmaganiach Competetive pojawiła się Austria (grupa Delta, zamiast Canals), a Biome oraz Subzera to nowe lokacje (Grupa Sigma, casualowy matchmaking).

Od dawna czekaliśmy na takie odświeżenie CS:GO, a możemy mieć nadzieję, że Valve wkrótce zajmie się kolejnymi zmianami.

Lokacje zobaczycie poniżej:

Tagi: Counter-Strike: Global Offensive cs go cs:go valve Valve/Hidden Path Entertainment