Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.10.2018 13:17
Showmax ma pracować nad polskim serialem o superbohaterach. Dresiarz z mocami
2110V

Showmax ma pracować nad polskim serialem o superbohaterze. Dresiarz z mocami

Kapitan Cebula, mężny Janusz, a może zamaskowany Seba? Showmax ma pracować nad superbohaterską opowieścią, która rozegra się na polskich podwórkach. W przygodzie poznamy podobno potężnego dresiarza.

Nie jest to jeszcze potwierdzona wiadomość, jednak dziennikarz Wirtualnemedia.pl dotarł do bardzo ciekawej informacji. Showmax ma rozważać przygotowanie pierwszego serialu o polskim superbohaterze.

Plagi Breslau na Showmax. Szczegóły i zwiastun nowego filmu Patryka Vegi

Tytułem wstępu na pewno warto wyjaśnić, że Showmax od momentu pojawienia się w naszym kraju bardzo chętnie inwestuje w Polaków. Platforma przygotowała ostatnio „Rojst”, a wkrótce widzowie zapoznają się z „Plagami Breslau”, czyli nową opowieścią Patryka Vegi. Firma chce rocznie produkować w Polsce aż 10 produkcji.

Kolejną ciekawostką Showmax może być historia o super-dresiarzu. Aktualnie przygoda znajduje się we wstępnej fazie projektowania – włodarze zlecili przygotowanie scenariuszy odcinków i dopiero w kolejnym etapie zostaną oszacowane koszty stworzenia opowieści. W następnym ruchu Showmax zdecyduje, czy warto inwestować w pomysł.

Wykreowaniem historii ma zająć się firma Telemark, którą możecie kojarzyć z takich produkcji jak „Nielegalni”, „Bez tajemnic”, „Pakt”, „Instynkt”, a serial Showmax miałaby opowiadać o młodym dresiarzu, który pewnego dnia odkrywa swoje specjalne moce i wyrastają mu skrzydła. Mężczyzna postanawia wykorzystać swoją siłę i zostaje superbohaterem.

Oglądalibyście? ;)

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/showmax-serial-superbohater-ze-skrzydlami-telemark

Tagi:

Nie przegap