Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.10.2018 10:57
Call of Duty Mobile wycieka. Gameplay z trybu zombie
854V

Call of Duty Mobile wycieka. Gameplay z trybu zombie

Twórcy mobilnego Call of Duty borykają się ze sporym problemem. W ubiegłym tygodniu oglądaliśmy pierwsze screeny prezentujące zmagania sieciowe, a dzisiaj możemy spojrzeć na czysty gameplay. W produkcji nie zabraknie walki z biegającymi truposzami.

Pod koniec tygodnia na półkach sklepowych pojawi się najnowsza produkcja Treyarch. Twórcy przygotowali Call of Duty: Black Ops 4, a jednocześnie możemy mieć pewność, że w przyszłym roku zagramy w strzelankę Infinite Ward, a na 2020 rok przypadnie shooter od Sledgehammer Games.

Call of Duty: Black Ops 4 z 14 mapami na premierę. Znamy pełną listę 

Marka Activision jest rozwijana przez trzy duże studia, ale jednocześnie powstaje czwarta gra, która ma szansę pobić wyniki wszystkich aktualnie wydanych pozycji z serii Call of Duty. Tencent pracuje nad mobilną pozycją, która trafi na urządzenia z iOS oraz Androidem na pokładzie.
Nie znamy aktualnie konkretnej daty premiery, jednak Call of Duty Mobile wygląda naprawdę świetnie. Przy dobrych serwerach, odpowiednim wsparciu po premierze i zdrowym modelu biznesowym, projekt wydawany przez Activision musi odnieść sukces.

Tencent ma doświadczenie i może przygotować nie tylko rozgrywkę multiplayer, czy też zmagania z biegającymi truposzami – autorzy mają wszystkie niezbędne składniki, by wykreować porządny tryb Battle Royale.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision call of duty Call of Duty Mobile Call of Duty: Black Ops 4 mobile Tencent Treyarch