Piotr Rozbicki Piotr Rozbicki 07.10.2018 14:35
Avengers. Robert Downey Jr. żegna Chrisa Evansa zabawnym obrazkiem
7947V

Avengers. Robert Downey Jr. żegna Chrisa Evansa zabawnym obrazkiem

Dwie najważniejsze postaci kinowego uniwersum Marvela - Kapitan Ameryka oraz Iron Man - to jednocześnie dwaj najważniejsi aktorzy, bez których trudno nam będzie wyobrazić sobie MCU. W reakcji na pożegnanie Chisa Evansa z rolą Kapitana, jego kolega z planu, Robert Downey Jr., zamieścił wymowny, zabawny i trochę wzruszający obrazek. 

Nie dawno pisaliśmy o tym, że odtwórca roli Kapitana Ameryki zagrał ostatnią, symboliczną scenę na planie "Avengers 4" i postanowił podziękować fanom oraz filmowcom za wspólne 8 lat przygody. To było jednocześnie w pewnym sensie pożegnanie aktora za pośrednictwem Twittera.

Chris Evans nie będzie już Kapitanem Ameryką. Aktor nagrał ostatnią scenę do Avengers 4

Wpis Evansa skomentował w wymowny sposób Robert Downey Jr od dekady wcielający się w Tony'ego Starka a.k.a. Iron Mana.

Obrazek będący przeróbką z "Toy Story" to jednocześnie zabawna przekomarzanka, w której Downey Jr. wskazuje z przymrużeniem oka, "kto tu jest prawdziwym szeryfem". Wszystko w duchu ich filmowych kreacji, kiedy Tony Stark rywalizował, a jednocześnie przyjaźnił się ze Stevem Rogersem.

Evans docenił tweeta kolegi krótkim komentarzem, co oczywiście ciepło przyjęli również fani filmowego Kapitana Ameryki oraz Iron Mana w kolejnych komentarzach.

Cóż, tyle lat pracy nad tak monumentalnym projektem. Zapewne nie łatwo będzie to wszystko porzucić, zwłaszcza że zarówno Evans jak i Downey Jr stali się dla fanów MCU prawdziwym uosobieniem swoich bohaterów. Ale jak to w życiu, "coś się kończy, coś się zaczyna..."

 

Tagi: avengers 4 Chris Evans Iron Man Kapitan Ameryka Marvel Cinematic Universe Robert Downey Jr