Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.10.2018 19:22
Jedź z God's Trigger i PPE na Poznań Game Arena
1010V

Jedź z God's Trigger i PPE na Poznań Game Arena

W następny weekend gracze z całego kraju wybiorą się na tegoroczną edycję Poznań Game Arena. Jeśli chcecie pojawić się na wydarzeniu, a nadal nie macie biletów, to zapraszamy na konkurs przygotowany z twórcami God's Trigger. Najlepsi zgarną nawet wejściówki na wszystkie trzy dni imprezy.

Poznań Game Arena odbędzie się w tym roku w dniach 12-14 października. Jak zawsze impreza zostanie zorganizowana na halach Międzynarodowych Targów Poznańskich i właśnie w tym miejscu pojawi się ekipa One More Level.

Twórcy God's Trigger zapraszają wszystkich zainteresowanych na sprawdzenie swojego tytułu, w którym gracze otrzymają szansę zatrzymania apokalipsy. Chcecie wcielić się w Harry'ego oraz Judy? To wpadnijcie na stoisko deweloperów, gdzie nie tylko otrzymacie szansę wypróbowania tytułu, ale zgarniecie ładną koszulkę.

„Gramy w God's Trigger na PGA 2018!

Wpadnij sam lub ze znajomymi by przetestować najnowszą grę akcji studia One More Level i Wydawnictwa Techland i zgarnąć koszulkę God's Trigger!

Będzie się działo!”

Jeśli jednak nie kupiliście biletów na PGA, to wraz z One More Level przygotowaliśmy dla Was szybki konkurs, dzięki któremu 15 czytelników PPE.pl pojedzie na imprezę. Co trzeba zrobić, by zgarnąć jedną z wejściówek? Wystarczy napisać krótki tekst, w którym pochylicie się nad jeźdźcami apokalipsy.

Brzmi ciekawie? Nie inaczej! Więc siadajcie wygodnie, bierzcie w dłonie klawiatury i piszcie! Na Wasze zgłoszenia czekamy do niedzieli, a standardowo zapraszam również na konkretne informacje dotyczące konkursu – pigułę znajdziecie poniżej:

 • Napisz - który z jeźdźców apokalipsy sprawdziłby się najlepiej na randce, a który totalnie nie nadaje się do randkowania? Uzasadnij swoje wybory.
  O jakich jeźdźcach chcemy przeczytać? Wojnie, Zarazie, Głodzie i Śmierci – interpretacja dowolna. Może to być przedstawienie biblijne, znane z gier, książek, filmów... Czekamy na Waszą kreatywność! 
 • Praca nie może zawierać więcej niż 1000 znaków.
 • Zgłoszenie należy wysłać na adres .
 • Każdy uczestnik zabawy może przedstawić jedną pracę.
 • Redakcja PPE.pl wraz z przedstawicielami organizatora konkursu – studiem One More Level – wybiorą najlepsze prace.
 • Każda praca może zostać nagrodzona jedną wejściówką na Poznań Game Arena. W puli konkursu znajdują się:
  - 5 wejściówek na wszystkie dni Poznań Game Arena (VIP Day + Weekend).
  - 10 wejściówek na VIP Day Poznań Game Arena (piątek).
 • Prace możecie wysyłać do 7 października 2018 roku, godziny 20:00.
 • Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na portalu 8 października.
 • W konkursie nie mogą brać udziału osoby współpracujące ze studiem One More Level oraz portalem PPE.pl.

Tagi: God's Trigger konkurs One More Level Poznań Game Arena Techland