Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.10.2018 16:18
SoulCalibur 6 pokazuje Inferno. Zwiastun potężnej postaci
623V

SoulCalibur 6 pokazuje Inferno. Zwiastun potężnej postaci

Jeśli śledzicie wszystkie informacje dotyczące SoulCalibur 6, to na pewno wiedzieliście, że w grze nie może zabraknąć Inferno. Autorzy za pomocą fabuły chcą dopowiedzieć wiele wątków, więc w tytule musiał pojawić się Inferno.

SoulCalibur 6 trafi do graczy już 19 października. Najnowsza gra Project Soul to „być albo nie być” dla tej serii bijatyk – Bandai Namco zainwestowało sporo pieniędzy i wydawca chce mieć pewność, że fani gatunku chętnie sięgną po najnowszą odsłonę.

Soulcalibur VI. Poznajemy wątek fabularny Geralta i sprawdzamy tryb Libra of Soul

To właśnie z tego powodu w SoulCalibur 6 nie zabraknie wielowątkowej opowieści. Fabuła ma zachęcić graczy do spędzenia z tytułem wielu godzin, podczas których fani otrzymają konkretną wiedzę na temat całego uniwersum.

W rezultacie autorzy nie mogli zrezygnować z Inferno – bossa poznaliście już w pierwszej odsłonie Soulcalibura. Nie jest to typowy antagonista, ponieważ autorzy zdecydowali się stworzyć coś na wzór „fizycznej siły” przeklętego Soul Edge. Zawodnik wykorzystuje ruchy wcześniej pokonanych wojowników i nie wskoczymy w jego buty podczas sieciowych starć.

W niedalekiej przyszłości powinniśmy poznać ostateczne opinie dotyczące SoulCalibur 6. Mam ogromną nadzieję, że gra osiągnie oczekiwane wyniki i na nowej generacji otrzymamy możliwość zagrania w SoulCalibur 7.

Tagi: Bandai Namco Project Soul Soulcalibur VI trailer zwiastun