Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.10.2018 19:05
Sekiro Shadows Die Twice może otrzymać testy beta. Twórcy pokazują rozgrywkę
711V

Sekiro Shadows Die Twice może otrzymać testy beta. Twórcy pokazują rozgrywkę

From Software może już wkrótce zaprosić szerokie grono graczy do wypróbowania Sekiro Shadows Die Twice. O becie wypowiedział się oficjalny kanał Activision, który odpowiedział na przynętę jednego z fanów umierania.

Sekiro Shadows Die Twice to spora ciekawostka. Gra ponownie zaoferuje nam wymagającą rozgrywkę, podczas której zawalczymy z licznymi przeciwnikami i tytuł zostanie wydany przez Activision. Wcześniej From Software przez lata współpracowało z Bandai Namco.

Sekiro Shadows Die Twice. Pierwszy gameplay z PS4 Pro! Walka z bossem  

Wspominam o tej zmianie nie bez powodu. Jeden z graczy postanowił poprosić Activision Support o pomoc – wpisał otrzymany kod na betę Sekiro Shadows Die Twice na stronie Activison, ale nie otrzymał tokenu do tytułu. W odpowiedzi mężczyzna dowiedział się, że zaproszenia do rozgrywki zostaną wkrótce wysłane, jednak aktualnie wydawca nie posiada konkretnej daty.

Gdzie leży problem? Fan gier From Software oczywiście blefował, a osoba odpowiedzialna za kontakt ze społecznością z ramienia Activision nie wyczuła przynęty. Dyskusja przez kilka godzin wisiała na Twitterze, ale dopiero po pewnym czasie – gdy o potencjalnej becie zrobiło się głośno – Activision usunęło wiadomość. Może to być oczywiście wyłącznie błąd pracownika, jednak mimo wszystko całość jest naprawdę zabawna.

Na deser możecie spojrzeć na świeży materiał z Sekiro Shadows Die Twice, na którym deweloper opowiada o tytule. Warto przypomnieć, że pozycja From Software zaoferuje wyłącznie rozgrywkę dla singlistów.

Źródło: https://gamingbolt.com/sekiro-shadows-die-twice-beta-may-have-been-accidentally-confirmed-by-activision

Tagi: Activision beta From Software gameplay Sekiro Shadows Die Twice

Nie przegap