SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.10.2018 17:52
GOG pozwala wybrać graczom prezent. Kolekcja urodzinowa to świetne gry w dobrej cenie
1528V

GOG pozwala wybrać prezent. Kolekcja urodzinowa to świetne gry w dobrej cenie

GOG świętuje 10. urodziny i z tej okazji możemy skorzystać z dwóch promocji. Na dobry początek wybieramy darmową produkcję, a dodatkowo możemy kupić jeden z trzech pakietów, w których znalazły się ciekawe gry.

GOG znany jeszcze jako „Good Old Games” wystartował w 2008 roku. Firma stworzona przez CDP Investment sp. z o.o., która obecnie należy do holdingu CD Projekt postanowiła świętować to wielkie wydarzenie w bardzo przyjemny dla graczy sposób.

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści. Gameplay pokazuje początek historii i polską wersję językową

"A więc minęła dekada. Dziesięć lat przyjaźni, które pozostaną z nami na zawsze, dziesięć lat najbardziej energicznej społeczności graczy, a przede wszystkim - dziesięć lat nieograniczonych przyjemności, bez DRM. Uczcijmy tę chwilę i zerknijmy w przeszłość. Poznajmy historie naszych przyjaciół. Aha, mamy też prezent urodzinowy!"

Ten „prezent urodzinowy” to jedna z trzech gier. Gracze przez najbliższe 2 dni mogą głosować na Shadow Warrior 2, Superhot lub Firewatch – tytuł z największym zainteresowaniem będzie dostępny do pobrania za darmo.

To nie koniec atrakcji, ponieważ GOG przygotował trzy „kolekcje urodzinowe”, dzięki którym możecie zgarnąć mocne gry w atrakcyjnych cenach:

  • Kingdom Come: Deliverance + Battle Chasers: Nightwar + Shadows Tactics: Blades of the Shogun za 89 zł
  • Dragon Age: Origins + Owlboy + Homeworld za 35 zł
  • Theme Hospital + Dungeon Keeper 2 + Another World + System Shock 2 za 18 zł

Są to trzy bardzo zróżnicowane zestawy, które powinny zainteresować naszych czytelników – ja najchętniej zagrałbym w Theme Hospital i w sumie chyba nawet zdecyduje się na ten mały pakiet. W końcu to naprawdę dobra cena za cztery mocne klasyki.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: gog prezent promocja urodziny