Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.10.2018 14:27
Sony przyjedzie na Paris Games Week. Firma zorganizuje turniej FIFA 19 Continental Cup
542V

Sony przyjedzie na Paris Games Week. Firma zorganizuje turniej FIFA 19 Continental Cup

Sony zamierza ponownie zorganizować show podczas nadciągającego Paris Games Week. W Paryżu nie tylko zerkniemy na kolejne fragmenty nowych produkcji zmierzających na PlayStation 4, ale zobaczymy również duży turniej w FIFA 19.

Paris Games Week odbędzie się w tym roku w dniach 26-30 października. Na imprezie na pewno nie zabraknie tytułów zmierzających na PlayStation 4, ponieważ Sony zamierza ponownie odwiedzić imprezę.

Sony promuje premiery. Assassin's Creed: Odyssey jedną z gwiazd materiału

Na Paris Games Week odbędzie się Continental Cup 2018 i będzie to niezwykle ważne wydarzenie dla graczy FIFA 19. To pierwszy oficjalny turniej FIFA 19 Championships, w którym weźmie udział 32 najlepszych zawodników z całego świata.

Zainteresowani chcący sprawdzić swoje umiejętności podczas turnieju muszą wskoczyć na witrynę, gdzie zostały przedstawione dokładne informacje dotyczące kwalifikacji – rozgrywki odbędą się w dniach 6-14 października. Puchar Kontynentalny to nie tylko sława, piękne fotki i puchar – Sony nagrodzi najlepszych graczy gotówką, a zwycięzca wydarzenia poleci na finał Ligi Mistrzów do Madrytu, który odbędzie się w przyszłym roku.

Jak widać współpraca Sony z EA Sports układa się w odpowiednim kierunku. Możecie mieć pewność, że to nie koniec podobnych inicjatyw – w końcu obie firmy chcą teraz razem promować piłkę, która oferuje licencję na Ligę Mistrzów.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2018/10/01/playstation-presents-the-continental-cup-at-paris-games-week-as-part-of-ea-sports-fifa-19-global-series/

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 19 paris games week Sony