Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 30.09.2018 18:52
Killer 7. Zwiastun pokazuje humor produkcji Suda 51
360V

Killer 7. Zwiastun pokazuje humor produkcji Suda 51

Suda 51 jest bez wątpienia wyjątkowym producentem, a jego gry nawet po wielu latach pozostają unikatowe. Tym bardziej cieszy to, że jego Killer 7 zmierza na PC.

Goichi Suda stworzył na przestrzeni lat całe mnóstwo różnych i dziwacznych gier, lecz produkcji takiej jak Killer 7, nie da się zapomnieć. Japończyk wymieszał tu bardzo luźny humor z ciekawymi motywami fabularnymi i świetnym systemem walki.

Akcja dzieje się tu w alternatywnej wersji XXI wieku, kiedy to państwa zakończyły wszystkie konflikty podpisując traktat, który zakładał zniszczenie arsenału nuklearnego, a do życia powołano organizację do walki z cyberterroryzmem. Likwiduje ona wszystkie połączenia lotnicze i odcina dostęp do internetu przeciętnym zjadaczom chleba, a działać zaczyna terrorystyczna grupa Heaven Smile.

Rządy Japonii i Stanów Zjednoczonych prowadzą ze sobą przy tym zimną wojnę, więc racz przejmuje kontrolę nad grupą siedmiu profesjonalnych zabójców pracujących na zlecenie Amerykanów, którzy podczas swych misji odkryją prawdziwe motywacje polityków i powód powstania swojego pracodawcy.

Killer 7 - Killer Moves Trailer

Tagi: