Dawid Traczykowski Dawid Traczykowski 04.06.2010 11:34
Będzie trzecie DLC do Alana Wake'a
523V

Będzie trzecie DLC do Alana Wake'a

Matias Myllyrinne z Remedy zdradził w jednym z wywiadów, że Alan Wake otrzyma trzeci dodatek. Na razie nie wiemy, jak będzie się on nazywał, ani o czym opowiadał, wiadomo jedynie, że wyjdzie w tym roku. Myllyrinne rzucił też nieco światła na pierwsze DLC - The Signal, mające się ukazać 27 lipca.

xxxxx

 

Uwaga na spoilery, dla tych którzy jeszcze nie zaliczyli całej gry!

 

The Signal dzieje się po wydarzeniach z gry właściwej, a akcja będzie miała miejsce w "innym świecie niż my zamieszkujemy", czyli pewnie w snach Alana. "Żeby w thrillerze wszystko działało jak należy, musi on mieć realistyczne podłoże. Chcieliśmy je zapewnieć w tym DLC, ale też pokazać coś nienaturalnego, ponieważ Alan w tym dodatku znajdzie się naprawdę w ekstremalnych sytuacjach" - mówi Myllyrinne.

 

Ja osobiście czekam na dodatek z niecierpliwością, może to być DLC, które naprawdę wzbogaci grę właściwą, nie to co w przypadku ogromnej większości ukazujących się ostatnio tytułów. Kto jeszcze czeka?

 

Update: Myllyrinne sprostował swoją wypowiedź. Trzeci dodatek raczej nie ukaże się w tym roku, chyba że konsumenci będą bardzo tego chcieli.

Tagi: Alan Wake dlc remedy