Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.09.2018 12:00
SoulCalibur 6 do wypróbowania za darmo. Sprawdźcie 15 zawodników przed premierą
1747V

SoulCalibur 6 do wypróbowania za darmo. Sprawdźcie 16 zawodników przed premierą

Bandai Namco zdecydowało się na kolejne testy serwerów. Gracze na PlayStation 4 i Xboksach One mogą już teraz zapoznać się z SoulCalibur 6 i podczas rozgrywki wcielicie się w 15 wojowników.

Na wstępie na pewno warto zaprosić naszą społeczność na ostatni tekst Rozbo – zastępca redaktora naczelnego PSX Extreme miał okazję sprawdzić fabularny wątek w SoulCalibur 6 i postanowił podzielić się z naszą społecznością swoimi wrażeniami.

Soulcalibur VI. Poznajemy wątek fabularny Geralta i sprawdzamy tryb Libra of Soul

Przeczytane? To wpadajcie na PlayStation Store oraz Xbox Live, gdzie otrzymacie dostęp do testów SoulCalibur 6. W trakcie zabawy wypróbujecie aż 15 zawodników – autorzy udostępnili następującą listę: Mitsurugi, Sophitia, Grøh, Nightmare, Xianghua, Kilik, Ivy, Zasalamel, Geralt, Siegfried, Taki, Yoshimitsu, Maxi, Talim, Voldo oraz Tira

Na zestawieniu pojawia się Tira, która po premierze będzie dostępna jako część Przepustki Sezonowej lub otrzymacie możliwość kupienia postaci w DLC. 

Zmagania zakończą się 1 października o godzinie 16:59, więc bez problemu możecie przez pół soboty i całą niedzielę sprawdzać grę – gracze muszą pobrać zaledwie 2,72GB (PlayStation 4) i 3,18GB (Xbox One). Oczywiście w tym wypadku nie otrzymacie dostępu do całego tytułu – jest to test serwerów, podczas którego wypróbujecie mecze online.

Poniżej możecie zapoznać się ze specjalnymi atakami wszystkich wojowników z Soulcalibur 6 – niektóre ciosy są niezwykle efektowny.

Tagi: Bandai Namco Project Soul SoulCalibur VI