SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.10.2018 08:45
Dance Dance Revolution ma już 20 lat! Konami i fani świętują
422V

Dance Dance Revolution ma już 20 lat! Konami i fani świętują

Aż trudno w to uwierzyć, ale kultowa taneczna marka Dance Dance Revolution ma już 20 lat. Konami i miłośnicy tej serii oczywiście świętują.

Dwa dni temu Dance Dance Revolution obchodziło swoje 20 urodziny. Pierwsza odsłona tej zasłużonej dla branży marki pojawiła się na japońskim rynku 26 września 1998 r.

Seria Dance Dance Revolution jest nadal hitem w wielu salonach arcade z całego świata (szczególnie w Japonii). Z okazji 20 rocznicy Konami wzbogaciło automaty z Dance Dance Revolution o tryb "DDR Selection", który pozwala graczom na zabawę z wykorzystaniem retro interfejsu, znanego z dawnych odsłon DDR. Automaty dorobiły się również nowej piosenki "Show Me Your Moves".

To nie koniec atrakcji, jakie szykuje Konami. Na oficjalnej stronie firmy pojawiła się zapowiedź kolejnej zawartości, która ma zostać ujawniona w najbliższych dniach.

20 urodziny DDR obchodzą oczywiście również fani, którzy wrzucają do Sieci zdjęcia ze swoimi kolekcjami tytułów z tej serii.

Pozostaje w tym miejscu zapytać o wasze wspomnienia związane z DDR. Szaleliście na matach z DDR w epoce PSOne? A może złapaliście bakcyla później? Dajcie znać w komentarzach!


Tagi: dance dance revolution gry muzyczne muzyka taniec