Paweł Musiolik Paweł Musiolik 28.09.2018 11:31
Destiny 2. Nadchodzą ważne zmiany w grze
1897V

Destiny 2. Nadchodzą ważne zmiany w grze

Destiny 2 wróciło na długich miesiącach dryfowania na właściwą ścieżkę wraz z wydaniem dodatku Porzuceni. Niestety, w grze nadal są obecne problemy, które Bungie ma zamiar wkrótce naprawić.

Wraz z wydaniem dodatku Destiny 2: Porzuceni, zmieniły się nieznacznie zasady infuzji sprzętu. Wcześniej wystarczyły do tego Legendarne Odłamki, teraz musimy jeszcze mieć Mistrzowskie rdzenie. Problem jest tak, że one wypadają wyjątkowo rzadko.

Destiny 2 bogatsze o nowy tryb gry w PvP. Nowa mapa na wyłączność PS4

Bungie problem po wielu zgłoszeniach ze strony graczy zauważyło i we wpisie na blogu przyznało, że to temat, którym się będą aktualnie zajmować. Jak zamierzają naprawić ten problem? Przede wszystkim, sprawić, że wymagane materiały będą wypadać częściej. Zmieni się też ich nazwa by odpowiadać stanowi faktycznego użycia.

Bungie pochyliło się też nad ciągnącym się problemem duplikatów egzotyków. Deweloperzy przyznali, że egzotyki nie mogą wypadać zbyt często i muszą być czymś ekscytującym. A otrzymywanie któryś raz z kolei tej samej broni nikogo nie ucieszy. I właśnie dlatego, Bungie wprowadzi zmiany do Destiny 2, by duplikaty wypadały rzadziej.

Zmiany zajdą także w Iron Bannerze. Bungie zmniejszy wymagane progi zabójstw w zleceniach, a także zadba, by słabsi gracze nie czuli aż takiej różnicy w sile ekwipunku jak teraz.

Niestety, nie wiemy jeszcze kiedy te poprawki pojawią się w grze.

Źródło: https://www.bungie.net/pl/News/Article/47270

Tagi: Activision Blizzard Bungie Destiny 2 pc playstation 4 xbox one