Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.09.2018 13:00
INEA zadba o bezprzewodowy internet dla odwiedzających PGA 2018 i zapowiada wielkie ogłoszenie
437V

INEA zadba o bezprzewodowy internet dla odwiedzających PGA 2018 i zapowiada wielkie ogłoszenie

Poznań Game Arena odbędzie się już w połowie przyszłego miesiąca, więc organizatorzy wydarzenia dopinają ostatnie umowy, dzięki którym impreza będzie kolejnym, wielkim świętem graczy. INEA zajmie się dostarczeniem na wydarzenie internetu.

INEA została w ubiegłym roku wyróżniona przez SpeedTest.pl – zdaniem rankingu to właśnie ta firma zajmuje się dostarczeniem do graczy najszybszego internetu w Polsce. W tej sytuacji nie jest wielkim zaskoczeniem, że organizatorzy PGA zdecydowali się postawić na propozycję tej spółki.

Polskie gry wyróżnione przez Central & Eastern European Game Awards. Polacy mogą zgarnąć nagrody

INEA została oficjalnym dostawcą internetu na Poznań Game Arena 2018. Firma zadba o szybkie łącze nie tylko dla wystawców, ale również odwiedzający imprezę gracze skorzystają ze strefy z ogólnodostępnym internetem bezprzewodowym.

„Dostarczenie internetu na tak wielkie wydarzenie technologiczne jest sporym wyzwaniem. Na targach swoje produkty i usługi prezentują dziesiątki wystawców, często prowadzone są turnieje on-line w gry wideo, co wymaga szybkiego i niezawodnego połączenia z siecią. – mówi Michał Bartkowiak, Chief Operating Officer INEA.

Poznań Game Arena to targi odwiedzane przez ponad 70 tysięcy graczy. Impreza odbędzie się w dniach od 12 do 14 października, a podczas show swoje gry będą prezentować najwięksi wydawcy. Zainteresowani zagrają w nadchodzące lub ostatnio wydane tytuły.

INEA zorganizuje też na miejscu konferencję, na której ogłosi coś ważnego w kontekście bezprzewodowej sieci. Na imprezę zaproszeni zostali dziennikarze z największych serwisów, a do redakcji trafiły paczki ze zdalnie sterowanym bolidem. 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: inea internet Poznań Game Arena

Nie przegap