Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.09.2018 12:38
Tropico 6 na zwiastunie. El Presidente zaprasza na testy beta
630V

Tropico 6 na zwiastunie. El Presidente zaprasza na testy beta

Deweloperzy rozwijający markę Tropico potrafią w świetny sposób wykorzystać motyw „El Presidente”. Bohater uniwersum właśnie zaprosił wszystkich graczy na testy beta, dzięki którym zainteresowani pomogą w rozwoju gry.

Tropico 6 zadebiutuje na rynku dopiero w przyszłym roku i choć nie otrzymaliśmy konkretnej daty premiery, to możemy sądzić, że twórcy zbliżają się do wielkiego zakończenia prac. Już dzisiaj pierwsi zainteresowani mogą dołączyć do testów beta.

Tropico 6 na początku 2019 roku. Zwiastun pokazuje nowości

Jeśli chcecie zapoznać się z wycinkiem Tropico 6, to musicie złożyć zamówienie na grę w wersji na PC, jednak tylko Kalypso Shop oferuje ekskluzywny dostęp do produkcji. Gracze mogą skorzystać również z 10% zniżki na tytuł i dodatkowej 15% rabatu przy pierwszej rejestracji, więc w najlepszej opcji otrzymacie dostęp do tytułu, a zarazem skorzystacie z 25% zniżki.

Beta w tym wypadku oferuje naprawdę sporo – twórcy udostępnili kompletny samouczek obejmujący wszystkie cztery epoki (Colonial, World Wars, Cold Wars, Cold Wars i Modern Times), dwie sandboxowe mapy prezentujące nowy system archipelagu oraz dwie misje przedstawiające system wyzwań... A to nie koniec, ponieważ autorzy planują kolejne aktualizacje.

Pewnie tylko nieliczni zdecydują się na takie atrakcje, lecz pamiętajcie, że Tropico 6 wskoczy na trzy platformy na początku przyszłego roku. Wkrótce powinny pojawić się również materiały przedstawiające rozgrywkę z testów.

Tagi: beta Haemimont Games Kalypso Media Tropico 6 zwiastun