Paweł Musiolik Paweł Musiolik 22.09.2018 22:04
Final Fantasy: Crystal Chronicles Remastered Edition w akcji. Square pokazuje wideo z remastera
905V

Final Fantasy: Crystal Chronicles Remastered Edition w akcji. Square pokazuje wideo z remastera

Jedną z wielu niespodzianek przygotowanych na Tokyo Game Show była zapowiedź zremasterowanej wersji Final Fantasy: Crystal Chronicles. Gry, która pierwotnie trafiła na GameCube'a w 2003 roku.

Final Fantasy: Crystal Chronicles zapisało się w historii gier jako pierwszy tytuł tej serii na konsoli Nintendo od czasów wydania Final Fantasy VI na SNES-ie. Square Enix po owocnych latach współpracy z Sony, postanowiło wydawać spin-offy na konsoli Nintendo.

Co nowego w World of Final Fantasy Maxima? Mamy też zwiastun

Crystal Chronicles zostało ciepło przyjęte 15 lat temu, zbierając nad wyraz przyzwoite oceny. RPG akcji w którym tworzyliśmy bohatera i wraz z pozostałą trójką towarzyszy wyruszaliśmy w podróż po świecie by odnaleźć rzadkie drzewa produkujące paliwo dla kryształów, został wybrany przez Square jako idealną grę do odświeżenia na PS4 i Switcha.

Remaster zapowiedziano na konferencji Sony przed targami TGS 2018, a w trakcie targów pokazano nam kilkanaście minut rozgrywki. Final Fantasy: Crystal Chronicles Remastered Edition zaoferuje przede wszystkim odświeżoną grafikę, ponownie nagrane głosy postaci, sieciową kooperację i nowe lokacje do zwiedzenia.

Jeśli materiał nie odtworzy wam się od odpowiedniego momentu, to przewińcie do 32:58.

Premierę Final Fantasy: Crystal Chronicles Remastered Edition zaplanowano na początek 2019 roku.

Tagi: Final Fantasy: Crystal Chronicles Remastered Edition nintendo switch playstation 4 wideo