Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.09.2018 23:03
Joker w pełnej krasie! Warner Bros. pokazuje Joaquina Phoenixa w stroju złoczyńcy
4790V

Joker w pełnej krasie! Warner Bros. pokazuje Joaquina Phoenixa w stroju złoczyńcy

Warner Bros. zdecydowało się na początek weekendu zrzucić prawdziwą bombę. Wytwórnia przedstawiła Joaquina Phoenixa w stroju Jokera – aktor ubrał strój złoczyńcy i został odpicowany dzięki charakteryzacji.

Sympatycy świata Batmana otrzymają w przyszłym roku wyjątkową okazję do bliższego poznania Jokera. Przeciwnik Nietoperza przedstawi światu swoje prawdziwe oblicze w filmie, za który odpowiada Todd Phillips – reżysera na pewno kojarzycie z serii „Kac Vegas”.

Joker. Joaquin Phoenix na pierwszym zdjęciu i materiałach wideo!

Dzisiaj możemy w końcu spojrzeć na Joaquina Phoenixa, który nie biega już w ubraniu Arthura Flecka, a ma okazję założyć strój Jokera. To dopiero pierwsze spojrzenie na rywala Batmana, jednak szczerze? Aktor wygląda fenomenalnie.

Najnowsza opowieść jest adaptacją komiksu Batman: Zabójczy żart, za którą odpowiada Alan Moore i Brian Bolland. Znana historia przedstawia wydarzenia, podczas których antagonista opuszcza Azylu Arkham i za wszelką cenę chce spełnić swój wielki plan, a do tego celu potrzebuje komisarza Jima Gordona oraz jego córki Barbary.

Ta efektowna przemiana to oczywiście początek – w przeciągu następnych tygodni powinna ruszyć faktyczna kampania marketingowa, dzięki której Warner Bros. zachęci do tej przygody wszystkich miłośników uniwersum DC.

Źródło: Twitter

Tagi: film Joaquin Phoenix joker