Paweł Musiolik Paweł Musiolik 21.09.2018 15:20
Zobaczcie jaką zmianę przeszedł system PS4 przez ostatnie lata
4451V

Zobaczcie jaką zmianę przeszedł system PS4 przez ostatnie lata

Wraz z pojawieniem się aktualizacji systemu PS4 do wersji 6.0, praktycznie wszyscy byli niemile zaskoczeni. Oficjalna lista zmian nie mówiła o jakichkolwiek nowościach, w systemie także niczego nie ukryto.

Niektórzy więc spekulowali, że być może Sony zajęło się poprawianiem systemu pod maską, poza wzrokiem graczy. Od tego czasu niektórzy szukali, grzebali i kombinowali jakby tu znaleźć jakiekolwiek nowości.

PlayStation 4 z aktualizacją 6.00. Sony ulepsza konsolę

Okazuje się, że jedną z rzeczy, która mogła zostać poprawiona wraz z aktualizacją 60. jest szybkość działania systemu. Przede wszystkim w aspekcie instalowania gier. Prowadzący swój kanał na YouTube'ie użytkownik Mystic sprawdził czas instalacji gier na PS4 z systemem w wersji 6.0 oraz PS4, które miał schowane z zainstalowanym P.T. z systemem w wersji 2.51.

Efekty widać gołym okiem. Gry instalują się kilkukrotnie szybciej. Samo menu również działa lepiej, choć nie jest powiedziane, że akurat cała optymalizacja pojawiła się w najnowszej wersji. Sony bez wątpienia ciągle usprawnia system, a efekty tego widoczne są dopiero w takich materiałach. 3 lata różnicy i widać, jak bardzo usprawniono działanie konsoli.

Ciekawe co tam jeszcze Sony kryje w zanadrzu.

Tagi: playstation 4 wideo