Paweł Musiolik Paweł Musiolik 20.09.2018 10:52
W Assassin's Creed Odyssey zrekrutujemy poprzednich Asasynów
2772V

W Assassin's Creed Odyssey zrekrutujemy poprzednich Asasynów

Assassin's Creed: Odyssey powoli nam się kreuje na odsłonę w której znajdziemy całą asasyńską śmietankę. Wczoraj pojawiła się informacja, że w grze zrekrutujemy bohaterów poprzednich odsłon.

Sporo osób krytykuje Ubisoft za powrót do corocznego wydawania kolejnych odsłon Assassin's Creed oraz powierzchownego podobieństwa do Origins. Ekipa z Quebecu jednak stara się, by ich pierwsza samodzielnie zrobiona odsłona była czymś wyjątkowym.

Assassin's Creed: Odyssey ze zwiastunem bez cenzury. Ubisoft zaskakuje

W Assassin's Creed: Odyssey będziemy mogli podróżować statkiem oraz toczyć morskie pojedynki. W tym celu rekrutować będziemy członków załogi z okolicznych NPC-ów. Okazuje się, że do ekipy będą mogli dołączyć także Asasyni z poprzednich odsłon serii.

Na zrzucie powyżej widać Evie z Asasssin's Creed Syndicate. Jej zdolnością specjalną będzie zwiększenie obrażeń zadawanych przez ogień o 12%. Każdy z bohaterów wyróżniać będzie się unikatowymi cechami, które pozwolą nam zwiększyć siłę załogi.

Trzeba przyznać, że taki ruch jest czymś interesującym. Niektórym może nie pasować to, że Ezio, Altair czy Arno będą sobie pływać statkiem w starożytnej Grecji, ale.. to tylko gra, a fani serii będą z tego faktu po prostu zadowoleni.

Tagi: Assassin's Creed Odyssey pc playstation 4 Ubisoft Xbox One