Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.09.2018 19:25
Red Dead Online z pierwszymi szczegółami. Przed premierą wypróbujemy tryb sieciowy z Red Dead Redemption 2
3357V

Red Dead Online z pierwszymi szczegółami. Przed premierą wypróbujemy tryb sieciowy z Red Dead Redemption 2

Rockstar właśnie ujawniło pierwsze informacje dotyczące Red Dead Online. Jest to tryb sieciowy z nadciągającego Red Dead Redemption 2, który podobnie jak w przypadku GTA Online, nie  zadebiutuje w dniu premiery opowieści.

Bardzo długo czekaliśmy na pierwsze informacje o sieciowym trybie z Red Dead Redemption 2. Rockstar przygotowuje dodatkowy wariant zabawy, który jednak nie będzie dostępny od 26 października, czyli premiery gry na PlayStation 4 i Xboksach One.

Red Dead Redemption 2 na pięknych screenach. Rockstar przedstawia miasta

Red Dead Online jest "ewolucją klasycznego, sieciowego doświadczenia z oryginalnego Red Dead Redemption", ale "łączy narrację z rywalizacją i kooperacją" oferując nowe i zabawne sposoby zabawy.

Rockstar podkreśla – podstawą Red Dead Online jest Red Dead Redemption 2. Świat gry będziemy przemierzać ze znajomymi, wykonywać misje, a studio zadba o liczne aktualizacje oraz poprawki, dzięki którym rozwinie nasze doświadczenie... Czyli szykuje się GTA Online na Dzikim Zachodzie!

Kiedy premiera? Na początku listopada 2018 roku, ale na start wystartuje “publiczna beta”, której dokładne informacje otrzymamy już wkrótce. Deweloperzy są pewni, że jak w przypadku większości zmagań multiplayer tej skali, nieuchronne jest pojawienie się pewnych problemów, więc autorzy chcą załagodzić sytuację. Właśnie z tego powodu Rockstar zamierza współpracować ze społecznością, by zaoferować coś “naprawdę zabawnego i innowacyjnego”.

Red Dead Online będzie dostępne za darmo dla wszystkich posiadaczy Red Dead Redemption 2.

Tagi: Red Dead Online red dead redemption Red Dead Redemption 2 rockstar