Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.09.2018 14:19
Xbox Live Gold to „najlepsza społeczność graczy”. Microsoft reklamuje usługę
893V

Xbox Live Gold to „najlepsza społeczność graczy”. Microsoft reklamuje usługę

Microsoft bardzo chętnie promuje Xbox Live Gold. Usługa otrzymała nowy spot, w którym pojawia się kilka wielkich słów – zdaniem Amerykanów to właśnie na XLG znajdziemy najlepszą społeczność graczy.

Pod koniec ubiegłego miesiąca Starszy Dyrektor Globalnego Marketingu Produktów Xboksa postanowił wychwalić fanów amerykańskiej konsoli i jak widać Microsoft postanowił kontynuować entuzjastyczny dialog.

Greenberg: Baza użytkowników Xboksa składa się z większej liczby hardcorowych graczy

Microsoft w ostatnich miesiącach nie rozpieszcza subskrybentów Xbox Live Gold fantastycznymi grami w ramach abonamentu, jednak nie możemy zapomnieć, że „Złoto” oferuje w tym wypadku coś więcej. Opłacanie XLG umożliwia również grę ze znajomymi, czy też pozwala skorzystać z dodatkowych zniżek.

„Połącz się z najwspanialszą społecznością graczy dzięki Xbox Live Gold. Dołącz do swoich przyjaciół w najbardziej zaawansowanej multi-playerowej sieci i ciesz się wyjątkowymi ofertami oraz darmowymi grami dostępnymi co miesiąc.”

Powyższymi słowami usługę promuje Microsoft, który wykorzystuje dwie mocne armaty wychwalające swoją społeczność oraz sieciową rozgrywkę. Oba elementy pewnie trudno zmierzyć, jednak bez wątpienia jest to bardzo ciekawa sytuacja pokazująca wiarę Amerykanów w swoich użytkowników.

Tagi: Microsoft reklama spot xbox live gold