Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.09.2018 18:15
FIFA 19 na premierowym zwiastunie. Efektowny spot pełen gwiazd
2922V

FIFA 19 na premierowym zwiastunie. Efektowny spot pełen gwiazd

Electronic Arts właśnie ujawniło ostateczny materiał promujący FIFA 19. Na zwiastunie nie brakuje znanych twarzy, w których wcielają się gracze. EA Sports nie zapomniało o humorystycznym elemencie.

Już wkrótce przeczytacie naszą opinię o FIFA 19. Mam okazję grać w produkcję od ubiegłego tygodnia, ale aktualnie mogę zaprosić czytelników na premierowy zwiastun, który jest naprawdę interesujący.

FIFA 19 vs. FIFA 18. Porównanie oprawy dwóch części w wersji na PlayStation 4 Pro

EA Sports ponownie nie skupia się na rozgrywce. Premierówka najnowszej Fify to w sumie posumowanie kampanii oraz wieloletniej współpracy z najważniejszymi nazwiskami w świecie futbolu.

Elektronicy nie muszą pokazywać gry – gwiazdami materiału ponownie są gracze oraz gwiazdy, którzy na swój nietypowy sposób reklamują produkcję. Można w pewien sposób narzekać na chaos na ekranie, jednak szczerze? Ma to w pewien sposób związek z samym tytułem.

Na trailerze nie zabrakło humorystycznego motywu z Ronaldo oraz pokazania Ligi Mistrzów – w sumie to naprawdę dobry moment na prezentację zwiastuna... W końcu już wkrótce rozpoczną się pierwsze pojedynki w tegorocznej edycji.

Tagi: