Paweł Musiolik Paweł Musiolik 18.09.2018 16:04
SCUM kolejnym hitem na PC! Darmowe DLC w ramach podziękowania
770V

SCUM kolejnym hitem na PC! Darmowe DLC w ramach podziękowania

SCUM to kolejna gra na rynku PC opanowanym przez Battle Royale, która okazała się gigantycznym sukcesem dewelopera. Devolver Digital ma więc z czego się cieszyć.

SCUM w produkcji pozostawał przez długi okres. Deweloperzy obserwując rosnącą popularność gier Battle Royale w spokoju pracowali nad swoją produkcją, która łączy gatunek survivalu, otwartego świata i aspekty MMO.

SCUM dopiero co trafił na Steam a już bije rekord sprzedaży Devolver Digital

Gra wydana przez Devolvera wylądowała na Steamie 28 sierpnia i już po kilku dniach chwaliła się ponad 100 tysiącami sprzedanych kopii. Teraz, gdy minęły już trzy tygodnie od premiery, studio i wydawca pochwalili się kolejnym osiągnięciem - 1 milion sprzedanych kopii na Steamie.

Z tej okazji, każdy z graczy otrzyma złotego Desert Eagla kalibru 0.50, którego znajdzie w więziennej skrytce. Dodatkowo jeśli jesteście posiadaczami All Supporter Pack, dostaniecie fajny zegarek.

Oprócz tego, deweloper wypuścił kolejną aktualizację gry, która skupia się ponownie na poprawie wydajności serwerów i rozgrywki. Poprawiono błędy, dodano nowe elementy w lokacjach i naprawiono detekcję kolizji, która czasami działała źle i powodowała blokowanie się w obiektach.

SCUM nadal pozostaje we wczesnym dostępie. Jeśli jesteście zainteresowani tytułem, to na Steamie kosztuje 71,99 zł.

Źródło: https://steamcommunity.com/games/513710/announcements/detail/1712946892826244574

Tagi: Croteam Devolver Digital pc scum