Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.09.2018 19:43
South Park: Kijek Prawdy z datą premiery i ceną na Nintendo Switch
690V

South Park: Kijek Prawdy z datą premiery i ceną na Nintendo Switch

Posiadacze Nintendo Switchów pewnie nie narzekają na brak ciekawych produkcji, ale gracze mogą szykować się na kolejną perełkę. Na sprzęcie Japończyków wkrótce zadebiutuje South Park: Kijek Prawdy i właśnie poznaliśmy ostateczne szczegóły dotyczące premiery.

South Park: Kijek Prawdy zadebiutował pierwotnie w marcu 2014 roku na PlayStation 3, Xboksach 360 oraz komputerach osobistych. Tytuł zaoferował ciekawą opowieść i zgarnął oceny na poziomie 82-85%. Francuska korporacja postanowiła przenieść przygodę również na aktualną generację.

Nintendo Switch Online można opłacić za pomocą Nintendo Gold Points

Ubisoft właśnie potwierdził ostateczne informacje dotyczące premiery South Park: Kijek Prawdy na Nintendo Switch. Gra będzie dostępna na platformie Nintendo od 25 września i w tym wypadku gracze zapoznają się z historią przygotowaną przez Trey'a Parkera i Matta Stone'a.

Tytuł będzie dostępny niestety wyłącznie w cyfrowych sklepach – Francuzi nie zdecydowali się wrzucić opowieści do pudełek. Zainteresowani powinni mimo wszystko przygotować 129,90 zł i wszystkie niezbędne pliki pobierzemy z eShopu.

Ukończenie South Park: Kijek Prawdy zajmuje około 11 godzin, jednak jeśli będziecie chcieli wycisnąć z historii wszystkie soki, to musicie przygotować się na około 19 godzin rozgrywki przepełnionej pierdami.

Tagi: data premiery Nintendo Switch Obsidian South Park: Kijek Prawdy Ubisoft