Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.09.2018 14:37
Wargaming zaprasza fanów World of Tanks i militariów  na spotkanie z okazji premiery polskich czołgów
560V

Wargaming zaprasza fanów World of Tanks i militariów na spotkanie z okazji premiery polskich czołgów

Polskie czołgi w World of Tanks to wielkie wydarzenie, więc z tej okazji już w najbliższą niedzielę odbędzie się ciekawa impreza. Wargaming zaprasza miłośników gry oraz fanów militariów na dzień pełen atrakcji.

16 września w Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie (Aleje Jerozolimskie 3) w godzinach od 10.00 do 18.00 odbędzie się impreza publiczna związana z premierą polskich czołgów w World of Tanks. Wstęp jest darmowy.

World of Tanks na gamescom 2018. Dumny Polak i nowoczesna technologia

Na wydarzeniu nie zabraknie kilkudziesięciu stanowisk do gry, a najlepsi gracze wrócą do domów z nagrodami w postaci koszulek i kodów bonusowych do World of Tanks. Swoje przybycie na spotkanie zapowiedzieli deweloperzy, którzy przeprowadzą specjalną prezentację. Ze sceny można spodziewać się licznych animacji i konkursów związanych z WOT-em, w których do zdobycia będą cenne nagrody.

Firma zorganizuje nawet darmowe zwiedzenie Muzeum Wojska Polskiego, w tym najnowszej wystawy „Służyli Niepodległej. Wojsko Polskie 1918-1939. Nowe Zabytki” (ponad 1200 eksponatów, także dot. wojsk pancernych). Na widok publiczny zostanie wystawiony polski czołg 7TP, z którym będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i który wykona rundę honorową. Natomiast ze sceny usłyszymy wykład historyka Michała Mackiewicza, który opowie o tej jednostce oraz polskiej myśli pancernej II Rzeczpospolitej.

To nie koniec zabawy, ponieważ zainteresowani otrzymają możliwość zbudowania konstrukcji z klocków COBI, a na miejscu powstanie ogromna makieta inspirowana mapą „Studzianki”. Oczywiście odwiedzający będą mogli zakupić zestawy klocków i modeli World of Tanks w promocyjnych cenach, a firma dodatkowo zapowiada kilka innych, niesamowitych niespodzianek.

Wargaming wykorzysta współpracę z zespołem Żywiołak i na imprezie odbędzie się koncert – bez problemu zbierzecie też autografy całej ekipy. Ponadto, Wargaming przygotował promocję z korporacją taksówek ELE Taxi:

„W najbliższy weekend na ulicach Warszawy będzie można spotkać wybrane taksówki z logo World of Tanks, chorągiewką i okolicznościowymi naklejkami. Każdy pasażer takiego samochodu otrzyma od kierowcy kod bonusowy z czołgiem Rudy 102! Dodatkowo podczas weekendu będzie można wygrać nowy, polski czołg premium 50TP Prototyp. Aby wziąć udział w konkursie zrób zdjęcie przed dowolną taksówką ELE Taxi w Warszawie z hashtagami: #polskieczolgi, #ELETaxi i zamieści je na Twitterze. Konkurs trwa od soboty do niedzieli (15-16.09), a zwycięzców będziemy nagradzać w poniedziałek!”

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: impreza Wargaming World of Tanks