SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.09.2018 11:20
No Man's Sky w dużej promocji na PlayStation Store
3614V

No Man's Sky w dużej promocji na PlayStation Store. Najwyższy czas wyruszyć na badanie kosmosu

Hello Games wciąż rozwija i dopieszcza No Man's Sky. Produkcja w lipcu otrzymała kolosalną aktualizację, która następnie została poprawiona i bez wątpienia jest to dobry moment, by zapoznać się z tą produkcją.

No Man's Sky trafiło na PlayStation 4 w sierpniu 2016 roku, ale gra nie sprostała ogromnym oczekiwaniom graczy. Hello Games przed premierą obiecywało wiele mechanik, które w ostatecznym rozrachunku nie trafiły do pełnej wersji gry.

Nowości w No Man's Sky. Misje społecznościowe i spora aktualizacja

Studio na kilka miesięcy schowało głowę w piasek. Zespół nie komentował narzekań graczy, a pracował nad znaczącym ulepszeniem i rozbudowaniem produkcji. W kolejnych miesiącach gra otrzymała wiele bezpłatnych łatek, które wprowadziły między innymi budowanie baz oraz udostępniły możliwość przemierzania planet ze znajomymi.

Czy jest to dobry moment na poznanie No Man's Sky? Jeśli akurat gracie na PlayStation 4, to zdecydowanie tak – tytuł jest akurat dostępny na PlayStation Store w promocji i zgarniecie go z rabatem sięgającym 60%. Produkcję kupicie za 67 zł.

To oczywiście nadal nie jest najbardziej emocjonująca przygoda dostępna na sprzęcie Sony, ale sympatycy badania światów mogą znaleźć w No Man's Sky sporo przyjemności. Akurat pod względem planet tytuł potrafi oczarować.

Tagi: Hello Games No Man's Sky playstation 4 promocja