Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.09.2018 17:51
Spider-Man. Easter Egg z GTA IV i przerażające twarze załogi jachtu
3575V

Spider-Man. Easter Egg z GTA IV i przerażające twarze załogi jachtu

W Spider-Manie odszukano już jeden ciekawy Easter Egg, związany z Grand Theft Auto IV. Najnowsze znalezisko wprawia jednak w zdumienie, bo nie do końca wiaodmo, czy to niechlujnosć deweloperów czy smaczek dla fanów marki.

W Spider-Manie można natknąć się na smaczek związany z GTA IV. Chodzi o misję, w której trzeba poznać plany napadu na kasyno. Na tablicy wykorzystywanej przez rzezimieszków można zobaczyć imiona takie jak Niko, Roman i Deshaun, które z pewnością są doskonale znajome fanom Grand Theft Auto IV.

To jednak nie koniec ciekawych znalezisk w Spider-Manie. Redakcji IGN udało się natknąć na modele postaci, które wywołują... konsternację. Chodzi o załogę jednego z jachtów, której można przyjrzeć się z pomocą trybu fotograficznego. Postaci z pływającej jednostki wyglądają tak, jakby nie wczytał im się dokładniejszy "LoD", ale z drugiej strony tekstury są tu zbyt wysokiej jakości. Niektórzy gracze spekulują, że chodzi tu zatem o kolejny Easter Egg, tym razem nawiązujący do jednej z misji w Spider-Man 2 (PS2), w której spotykaliśmy się z równie topornie wykonaną załogą pewnej tonącej łajby.

Jeśli dobijacie już do końca Spider-Mana, to warto pamiętać, że niedługo Insomniac opublikuje aktualizację, wprowadzającą tryb New Game Plus z prawdziwego zdarzenia.

Tagi: easter egg Grand Theft Auto IV GTA IV ps4 spider-man Spider-Man 2