Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.09.2018 23:15
Nintendo Direct. Oglądajcie wydarzenie Japończyków i poznajcie nowe gry
1474V

Nintendo Direct. Oglądajcie wydarzenie Japończyków i poznajcie nowe gry

Nintendo jest gotowe do zaprezentowania kolejnych produkcji zmierzających na Nintendo Switcha oraz Nintendo 3DS-a. Gracze poznają produkcje, w które będziemy grać w przeciągu następnych miesięcy.

Nintendo Direct miał zostać zorganizowany w ubiegłym tygodniu, jednak ze względu na silne trzęsienie ziemi w Japonii zdecydowano się przełożyć wydarzenie. Impreza Big N rozpocznie się dzisiaj o godzinie 23:59.

Nintendo Switch Online z dokładną datą premiery

Już w ubiegłym tygodniu pojawiły się przecieki, według których Nintendo Direct miał odbyć się w środę lub czwartek. Korporacja długo czekała na dokładne przedstawienie terminu, jednak możemy mieć pewność, że dzisiaj będziemy świadkami ciekawego show.

Japończycy postanowili tym razem pokazać produkcje zmierzające na Nintendo Switcha oraz Nintendo 3DS-a Aktualnie nie znamy konkretów wydarzenia, jednak bardzo możliwe, że Direct przynajmniej w małej części zostanie poświęcony Nintendo Switch Online, czyli usłudze, która wystartuje już w przyszłym tygodniu.

Standardowo imprezę możecie oglądać na naszej witrynie, a z samego rana na portalu przeczytacie dokładne streszczenie wydarzenia.

Tagi: Nintendo nintendo direct nintendo switch