Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.09.2018 08:15
Sony prezentuje hity na PlayStation 4. Spider-Man i Red Dead Redemption 2 na zwiastunie
1925V

Sony prezentuje hity na PlayStation 4. Spider-Man i Red Dead Redemption 2 na zwiastunie

Japońska korporacja przygotowała spot promujący mocne produkcje. Materiał skupia się wyłącznie na trzech grach, ale możemy mieć pewność, że każdy z tytułów będzie cieszył się fantastycznym zainteresowaniem.

Od początku roku posiadacze PlayStation 4 nie mogą narzekać na nudę, bo na sprzęcie Japończyków systematycznie debiutują ciekawe produkcje. Sony zadbało również o kilka ekskluzywnych smakołyków, wśród których jest Spider-Man.

Spider-Man podbił Japonię. Nintendo Switch ze świetnym wynikiem

Najnowsza gra Insomniac Games trafiła na spot Sony. Nie jest to oczywiście przypadek, ponieważ przygoda Parkera cieszy się bardzo dobrym zainteresowaniem – gra podbiła aktualnie Wielką Brytanię oraz Japonię, a możemy mieć pewność, że między innymi również gracze z Ameryki chętnie sięgnęli po tę opowieść.

Sony promuje również Call of Duty: Black Ops 4 – jak wiadomo Japończycy podpisali niezbędne umowy z Activision, na mocy których to właśnie na PlayStation 4 gracze otrzymują dostęp do małych prezentów i będą mogli wcześniej nabyć pakiety rozszerzeń. Dotychczas nie widzieliśmy jeszcze konkretnych działań marketingowych na linii Sony-Rockstar, jednak jak wiadomo Japończycy mają promować Red Dead Redemption 2.

W sumie trudno nie odnieść wrażenia, że w trzech przypadkach Sony nie musi się specjalnie męczyć z marketingiem, bo każda gra w swoim czasie zanotuje fantastyczne wyniki.

Tagi: Call of Duty: Black Ops 4 playstation 4 Red Dead Redemption 2 spider-man trailer zwiastun