Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.09.2018 09:37
PlayStation Vita nie powiedziała ostatniego słowa. Sony aktualizuje przenośną konsolę
4027V

PlayStation Vita nie powiedziała ostatniego słowa. Sony aktualizuje przenośną konsolę

Sony nie zapomniało o swojej małej konsoli. Firma przygotowała aktualizacje systemu PlayStation Vity. Nie oczekujcie wielkich zmian, nowych funkcji, fantastycznych gier. To po prostu typowy, antypiracki plaster.

PlayStation Vita zadebiutowała na rynku w 2011 roku. Konsola od początku imponowała funkcjami oraz możliwościami, ale Japończycy dość prędko przestali dostarczać na urządzenie porządnych i mocnych gier.

PlayStation Store oferuje „wrogie dla klienta” zasady? Niemcy ostrzegają Sony

Sprzęt ma swoje najlepsze lata dawno za sobą. Najwięksi wydawcy zapomnieli o urządzeniu, które w sumie nie otrzymał odpowiedniego wsparcia w swoim najważniejszym momencie. Mimo to Japończycy wciąż walczą z piratami.

Inżynierowie przygotowali aktualizację 3.69, która nie oferuje nowych funkcji, ciekawych opcji, nie udostępnia katalogu mocnych produkcji. To po prostu „poprawa stabilności”, ale pobranie i zainstalowanie plików jest niezbędne do włączenia PlayStation Store.

Z czystej ciekawości – sięgacie jeszcze po PlayStation Vita? Moja konsola trafiła w lepsze ręce w odpowiednim momencie, czyli pod sam koniec „życia”.

Źródło: Twitter

Tagi: aktualizacja PlayStation playstation vita Sony