Paweł Musiolik Paweł Musiolik 29.08.2018 22:28
Star Wars Battlefront 2. Poznaliśmy plany zawartości do końca roku
898V

Star Wars Battlefront 2. Poznaliśmy plany zawartości do końca roku

DICE ujawniło plany aktualizacji Star Wars Battlefront 2 do końca tego roku. Jeśli ktoś liczył, że zostanie zalany nowymi rzeczami i Wojny Klonów faktycznie trafią do gry tego lata, to może się zaśmiać nerwowo pod nosem i wyrzucić grę z dysku.

Na EA Play, DICE ogłaszało, że tego lata do Star Wars Battlefront 2 trafią Wojny Klonów. Czterech bohaterów, nowa mapa, nowy tryb. Jedynym słowem -  było na co czekać. Ale po publikacji planów na ten rok, trzeba załamać ręce.

Star Wars Battlefront 2. Palpatine wraca do gry, podobnie jak tryb Ewok Hunt

Oficjalna rozpiska pokazuje, że to co miało być latem, zostało rozłożone na kolejne miesiące do końca roku. We wrześniu pojawią się nowe przedmioty kosmetyczne, w październiku dostaniemy Grevious, w listopadzie - generała Kenobiego i mapę na Geonosis. Na kolejne miesiące zaplanowano Dooku i Anakina Skywalkera oraz nowy tryb gry.

Jednym słowem - by się nie wysilać, jedną aktualizację rozciągnięto jak gumę ze starych majtek. To pokazuje jaki wpływ ma na Star Wars Battlefront 2 brak przepustki sezonowej, która gwarantowała w pierwszej części co kwartał sporo nowej zawartości. W Star Wars Battlefront 2 mamy jej tyle, co kot napłakał.

 

Tagi: Digital Illusions CE Electronic Arts pc playstation 4 star wars battlefront 2 Xbox